Náš příběh

BAMI je okouzlujícím místem, kde se zhmotňují sny, vize a hodnoty zakladatelů Truong a Duy.

Oba čelili velké životní výzvě, když ve velmi mladém věku opustili rodný Vietnam a vydali se za novým životem do České republiky, kde studovali a nakonec vyrostli v opravdové muže.
Nikdy je však neopustily vzpomínky na rané dětství a barvité chutě, které je jím provázeli. Kulinářské zážitky, které prožívali s jejich rodinami a blízkými v unikátním a divokém prostředí vietnamských měst, v nich zanechaly velmi silné pouto k vietnamské kultuře a gastronomii.
Ať už to byla víkendová snídaně od babičky nebo rychlá svačina během školní přestávky, nikdy nepohrdli vynikající vietnamskou bagetou – banh mi, kterou bezmezně milovali a jejíž historie sahá až do dávných časů, kdy byl Vietnam francouzskou kolonií. Spletité ruce osudu daly Truong a Duy dohromady, když se oba vydali na cestu za snem přinést tyto krásné a jedinečné pocity do Prahy, jejich současného domova.
Cesta to byla opravdu náročná. Vedla totiž napříč Vietnamem a skrze útočiště těch nejlepších kuchařů a pekařů, kde se učili řemeslu tvorby banh mi.

Plody této cesty můžete ochutnat právě v BAMI!